Pontos idő: 2017.08.17. 17:18

Időzóna: UTC + 2 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: 2017 - első szezon
HozzászólásElküldve: 2017.06.18. 14:57 

Likes given: 0 time
Likes received: 3
Ismét egy kicsit több mint egy hónap van mögöttünk.
A kiültetett palántákat eléggé megviselte az időjárás,de megedződtek és a jelek szerin egész jól megszokták a környezetüket. Volt itt napégéstől kezdve csigán át a levéltetűig minden.
Felkerült föléjük egy raschel háló, szilvafáról hordtam rájuk katicalárvát, a csigák pedig kaptak uzsira egy kis szódabikarbónát.
A kinti társaság közül akik földben vannak, kicsit el vannak maradva a vödrös társaikhoz képest. Legjobban azok fejlődnek, amik dupla vödörbe kerültek. Sokszorosan rávertek mindenkire. Roskadoznak a gyümölcsöktől, épp az előbb számoltam, a Morugán több, mint 50 papresz fejlődik. Elégedett vagyok, úgy indultam neki, ha lesz 5-8 papresz egy tövön, és meg tudom kóstolni, ezeket a számomra egzotikus paprikákat, az nekem már jó. Igy most nagyon jó :)
A benti társaság pedig annyira megbokrosodott, hogy jelenleg 6 palánta fér már csak el a sátorban. Mindegyiken paprikák sokasága, van amelyik érésnek is indult, néhány nap és jöhet az első kóstoló! Remélem nem kapkodom el és időben szedem le őket... fogalmam sincs, mikor a legjobb.
Következő bejelentkezés remélhetőleg már arról fog szólni, hogy minden érik, a gyomrom ég és a család és baráti kör is elégedett a kóstolókkal.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 2 óra